آپدیت One UI 2.5 برای سری گلکسی A عرضه شد

بعد از اینکه . برای پرچم‌‌دارهای سامسونگ در دسترس قرار گرفت، این شرکت اکنون فرایند انتشار آن را برای میان‌رده‌های سری گلکسی A آغاز کرد.
رابط کاربری One UI 2.5 با گوشی‌های سری گلکسی نوت ۲۰ معرفی شد و قابلیت‌های جالبی را هم با خود به همراه داشت. سامسونگ در ابتدا این به‌روزرسانی را برای پرچم‌دارهای خود عرضه کرد اما طبیعی بود بعد از اتمام این فرایند، نوبت به میان‌رده‌ها برسد که سری A هم اولین میان‌رده‌های این لیست به حساب می‌آیند.
اولین گوشی از این خانواده که آپدیت یاد شده را دریافت می‌کند گلکسی A71 5G و نسخه‌ی ۴G آن است. یکی از گران‌ترین میان‌رده‌های سامسونگ و همچنین یکی از ارزان‌ترین گوشی‌های مجهز به اینترنت ۵G که غول کره‌ای تاکنون عرضه کرده. به گزارش SamMobile، این آپدیت اکنون در بسیاری از کشورها برای کاربران گلکسی A71 عرضه شده منتها نام ایالات متحده فعلا در بین این کشورها دیده نمی‌شود.

.

آپدیت One UI 2.5 یک سری قابلیت‌های جالب با خود به همراه دارد که از جمله مهم‌ترین آن می‌توان به بهبود عملکرد و ثبات دوربین، تماس با فردی که به‌عنوان مخاطب ضروری ذخیره شده، پشتیبانی از استیکرهای بیتموجی در نمایشگر همیشه روشن و چیزهایی از این دست اشاره کرد.
این به‌روزرسانی برای گلکسی A71 حدود ۱ گیگابایت حجم دارد و با خود، بسته‌ی امنیتی ماه اکتبر را هم به همراه دارد. همان‌طور که اشاره شد، کاربران آمریکا فعلا به این به‌روزرسانی دسترسی ندارند چون این موضوع به شرکت‌های مخابراتی نظیر T-Mobile و ورایزن بستگی دارد. اما دیگر کاربران طی روزهای آینده آن را دریافت خواهند کرد.
لازم به ذکر است فرایند انتشار آپدیت One UI 2.5 برای سری گلکسی A و به طور کلی هر به‌روزرسانی دیگری برای گوشی‌های سامسونگ، به منطقه‌ بستگی دارد و ممکن است برخی‌ها دیرتر از کاربران دیگر آن‌ها را دریافت کنند. بنابراین ممکن است گاهی این فرایند کمی طول بکشد. اما قطعا عرضه خواهد شد و جای هیچ نگرانی از این بابت وجود ندارد.

.

منبع: .